Novinky na Kamčatce

18.10.2022

Zdravíme všechny výletníky, zatopili jsme v krbu a po delší odmlce jsme zpět a máme pro Vás svěží obměnu ve formě nových jídel a také jednu milou akci.

Každý týden pro Vás budeme připravovat poctivé domácí polévky, které Vás nasytí a zároveň zahřejí. . Přijďte ochutnat naši skvělou, lehce pálivou gulášovou polévku s jemným dotykem chilli nebo zdravou čočkovou polévku jako od maminky. Ke každé polévce přidáváme belgický dopékaný chléb s kváskem, který máte tak rádi. Je opravdu moc dobrý a skvěle doplňuje náš výběr polévek. Druhů připravujeme samozřejmě více vždy na základě týdenní nabídky.

Stačí se zeptat našeho úžasného personálu, pokud by jste si nevěděli rady.

Pro milovníky bezmasé kuchyně máme také nově smažený květák.

Inspirovali jsme se v Itálii a do nabídky se nám přidala dvojice tradičních italských jídel, která v minulosti vznikla způsobem "co dům dal". 

Můžete se těšit na dvojici -> sýrová a zeleninová foccacia pizza s olivami. Porce jsou velké a bohatě vystačí pro tříčlennou rodinu nebo partu kamarádů k pivu. Pizzy připravujeme vždy na objednávku. Společně s novými pizzami a Pilsner Urquell pro Vás máme také akci. Při objednávce jakékoliv pizzy od nás obdržíte 0,5l Gambrinus 11° zdarma. . Pokud Vás oslovil náš dopékaný belgický chléb s kváskem nebo naše domácí sladkosti, stavte se, protože každý týden pro Vás pečeme vždy něco dobrého. Chleba i dobroty Vám zabalíme i s sebou domů. . 

Těšíme se na Vás. . 

Team Kamčatka.