Ahoj výletníci malí i velcí
Je tu akce - Kamenický dětský den - info na obrázku - Pozor změna termínu kvůli počasí - 29.6.2024.
Moc se na vás těšíme.

od tohoto víkendu budeme mít u nás na čepu nově vyladěnou Gambrinus 11° nepasterizovanou, u které byl postup výroby upraven tak, aby bylo dosaženo vyššího zbytkového extraktu a tím pádem pivo získalo i hutnější chuť. Chmel z odrůdy Sládek je nyní přidáván i v poslední fázi vaření (tzv. "do vířivky"), takže díky tomu do piva pronikne více aromatu.

na tento víkend pro Vás pro velký úspěch máme připravenou další várku domácích plněných paprik s domácím knedlíkem, výběr našich poctivých polévek , nějakou tu sladkou tečku na závěr a hodně domácí tlačenky. Doufáme, že se tentokrát dostane na všechny.

na tento Pátek a víkend pro Vás máme připravenou tradiční českou klasiku, která se nejlépe hodí k vychlazenému pivku. Můžete se těšit na domácí sádlo s u nás dopékaným chlebem s kváskem a cibulí od Romči.

Zdravíme všechny výletníky, zatopili jsme v krbu a po delší odmlce jsme zpět a máme pro Vás svěží obměnu ve formě nových jídel a také jednu milou akci.

Ahojte výletníci,
4.6 budeme již tradičně oslavovat dětský den 🌞😌 ve spolupráci s městem Březová. Můžete se těšit na slavnostní otevření nového dětského hřiště pro děti od 14:00 a na kácení májky od 17:00. Připravili jsme si pro Vás dobré jídlo a pivo.
Těšíme se na Vás 🥳😌.
Team Kamčatka 🐻🧸
#brezova #karlovarskykraj #kamcatka #priroda...

počasí nám pomalu začíná přát a s ním přichází čas na poodhalení dlouho připravovaných novinek. Dlouho jsme přemýšleli, jak rozšířit outdorové možnosti a také jak Vám nabídnout nové možnosti pohybu v přírodě. Už od tohoto týdne lze v provozu nově zapůjčit e-koloběžky. Ve spolupráci s městem Březová je také před Kamčatkou vybudovaná nová dobíjecí...

Mikuláš přijede na kamenickou Kamčatku. Tuto neděli v 15°° hod přijede Mikuláš, čert a anděl, do amfiteátru u hospody Kamčatka, na koni. Děti se budou moct projet na koních a při té příležitosti říct Mikulášovi o svých prohřešcích a dobrých skutcích. Mikuláš obdržené dárky rozdá po říkance, básničce, písničce a samozřejmě po konzultaci s rodiči....

Zdravím kameničáky, březováky a lidi z blízkého okolí. Tuto neděli na Kamčatce budeme rozsvěcet vánoční stromek a přivítáme první adventní neděli. Od 17:00 h nám pěvecký sbor CUBITUS bude pomáhat vítat první advent svým zpěvem. Pro příchozí bude připraven teplý nápoj od radnice Těšíme se na Vás. Team Kamčatka